tło pod menuStrona głównaOfertaTesty na nietolerancje pokarmoweRekomendujęAnalizator składu ciałaCennikE-dietetykaKontakt
 

Indywidualny dobór diety przez Internet – sposób, aby schudnąć

Nie macie Państwo możliwości dojazdu do Poradni Dietetycznej w Gdańsku lub w Gdyni, brak Wam czasu, bądź istnieje jakiś inny powód, zapraszam do kontaktu poprzez zakładkę E-dietetyka. Jako dobry dietetyk udzielę Państwu informacji jak dobrać skuteczną dietę, aby odchudzanie było w pełni zdrowe oraz skuteczne.

Jestem do Państwa dyspozycji poprzez email, telefonicznie lub w gabinecie w Gdańsku lub Gdyni. Gwarantuję w pełni profesjonalny indywidualny dobór diety, pozwalający każdemu z Państwa zdrowo schudnąć.

Jak dobrać zdrową dietę, aby schudnąć?

Czy wirtualne indywidualne porady żywieniowe przyniosą oczekiwane rezultaty?

Tak, pod warunkiem, że:

  • sumiennie i przede wszystkim szczerze, wypełnią Państwo otrzymany Wywiad Żywieniowy
  • będą Państwo starannie stosować przesłane zalecenia

Szczegółowy Wywiad Żywieniowy posłuży do ułożenia zdrowego planu dietetycznego dopasowanego do Państwa preferencji żywieniowych, stanu zdrowia i trybu życia. Tylko współpraca, oparta na wzajemnym zaufaniu i poszanowaniu przyniesie rezultaty! Wspólnie opracujemy doskonały plan, który pozwoli Państwu schudnąć bez ogromnych wyrzeczeń i bólu.

E-dietetyka, czyli zdrowe odchudzanie w praktyce

Proszę przesłać informację o chęci rozpoczęcia diety na mój adres email: ania@chudnijcudnie.pl

Wysyłam do Państwa Wywiad Żywieniowy i oczekuję na jego odesłanie oraz wpłatę, zgodnie z cennikiem umieszczonym na stronie: www.chudnijcudnie.pl

Po otrzymaniu od Państwa wypełnionego Wywiadu Żywieniowego oraz zaksięgowaniu środków na koncie Poradni Chudnij Cudnie, wysyłam do Państwa emailem, potwierdzenie otrzymania środków i zabieram się do ustalenia indywidualnej porady żywieniowej.

W ciągu 7 dni otrzymacie Państwo:

  • Dobór jadłospisu 14 dni, opracowanego w oparciu o preferencje żywieniowe zawarte w Wywiadzie Żywieniowym, dzięki któremu dowiedzą się Państwo jak zdrowo schudnąć
  • Wyliczenie całkowitej przemiany materii, w zależności od aktywności fizycznej
  • Zalecenia do diety, gwarantujące zdrowe odchudzanie
  • Główne zalecenia wspomagające redukcję masy ciała
  • Wnioski, porady i uwagi dotyczące indywidualnego postępowania podczas diety

Podczas trwania całej diety, w razie jakichkolwiek pytań służę pomocą i indywidualną poradą.:)

E-dietetyka CENNIK

150 zł

  • Jadłospis 14-dniowy, uwzględniający indywidualne preferencje żywieniowe, dobór odpowiednich składników, gwarantujących zdrowe odchudzanie.

Jeśli zastanawiają się Państwo jak dobrać dietę odchudzającą, aby schudnąć skutecznie i bez efektu jojo, zapraszam na indywidualną e-poradę lub wizytę w Poradni w Gdańsku lub Gdyni.

Zielone jabłko

Oferta specjalna dla firm i klubów fitness
 
Oblicz swoje BMI
 
 
Oblicz
 
 
 
 
 


 
 
All rights reserved by chudnijcudnie.pl 2015