tło pod menuStrona głównaOfertaTesty na nietolerancje pokarmoweRekomendujęAnalizator składu ciałaCennikE-dietetykaKontakt

Współpraca

 

Salon Masażu Day SPA Vita'O

Abrahama 11/10
81-352 Gdynia
www.spavitao.pl


jesteśmy z Wami już od 2008 roku!

W naszej ofercie czeka na Państwa najwyższy standard usług.

Specjalnie dla Państwa wybraliśmy najciekawsze oferty w fantastycznych cenach. Piękne wnętrza, 2 gabinety masażu i wysokiej klasy specjaliści pozwolą Państwu poczuć się wyjątkowo, zrelaksować się i przenieść w bajeczny świat odprężenia.


Marcin Kotarski FIZJOMANIA
Fizjomania
ul. Legionów 119 C
81-472 Gdynia
gabinet@fizjomania.pl

Założycieł gabinetu Fizjomania. Fizjoterapeuta z ponad 10 letnim doświadczeniem. Jako dziecko podobno chciał zostać koszykarzem... ale na szczęscie dla pacjentów został fizjoterapeutą pracoholikiem;-) z czule pielęgnowaną pasją sportową.. Wcześniej zatrudniony w gabinetach i placówkach: Remedium (2007 do chwili obecnej), Gabinet Rehabilitacji Funkcjonalnej Dominik Zaglaniczny (2006-2009), Caritas Gdańsk (2000-2008, jako kierownik zespołu fizjoterapeutów), gdzie leczył i opiekował się zarówno osobami z urazami sportowymi, dziećmi z mózgowym porażeniem dziecięcym, jak i osobami dorosłymi po udarach, urazach rdzenia itd. Jest świetnym fizjoterapeutą ale i więcej - w samym zespole pełni często funkcję mentora (choć na pierwszy rzut oka może na to nie wygląda;-)).
Emilia Miklikowska
graphic designer
morendo@morendo.com


Zajmujemy się szeroko rozumianym projektowaniem graficznym. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo zarówno projekty z zakresu BTL jak też ATL. Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie podjąć się większości ze zleconych nam prac.
Oferujemy wysokiej jakości usługę w "rozsądnej cenie".
Naszą pracę cechuje wysoka jakość wykonania, dbałość o szczegóły i terminowość.

Zapraszamy do współpracy.

Krystyna Dwórznik
Trener personalny - Instruktor Fitness
O mnie: Mgr wychowania fizycznego ( AWFiS Gdańsk), Trener personalny (szkolenie PFI Personal Trainer - Profi Fitness School), Wszechstronny Instruktor fitness, certyfikowana Instruktorka Zumby, członek Zumba Instructor Network, Trener moderator zajęć outdoor training.
Od roku 2010 Koordynator Maratonu Sierpniowego na rolkach w Gdańsku. Doświadczony kierownik obozów dla dzieci i młodzieży. Trener biznesu (kurs trenera biznesu ODiTK Gdańsk). Wieloletnia organizatorka zawodów triathlonowych oraz szkoleń fitness dla nauczycieli wychowania fizycznego. Właścicielka firmy PAS-JA Rekreacja, Szkolenia, Doradztwo.
O treningu: Profesjonalnie zadbam o Twoje zdrowie i kondycję oraz pomogę uzyskać wymarzoną sylwetkę. Indywidualne zajęcia z Trenerem personalnym są najskuteczniejszym sposobem na osiągnięcie rezultatów. Trening może być przeprowadzony w klubie fitness, w domu lub w terenie. Dlaczego warto ćwiczyć z Trenerem:Podczas sesji treningowej trener personalny zagwarantuje Ci bezpieczeństwo, odpowiedni program treningowy oraz zadba o poprawność wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń. Ściśle określone składowe treningu tj. plan treningowy, dobór ćwiczeń, liczba serii, powtórzeń, przerw między seriami, technika, oraz oddychanie są przez trenera starannie dobrane do Twoich potrzeb.


Kontakt:
Krystyna Dwórznik tel. +48 512 383 745, k.dworznik@gmail.comSylwia Borzyszkowska

Trener Personalny – Instruktor Fitness

Wieloletni instruktor fitness. Pasjonatka aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Prawdziwą przygodę ze sportem zaczęła w wieku 10 lat uczestnicząc w treningach gdyńskiej sekcji Karate Shotokan. Z czasem nadeszła fascynacja nową, inną formą aktywności. Udział w niezliczonych konwencjach, szkoleniach i warsztatach, prowadzonych przez najbardziej uznanych, krajowych i zagranicznych prezenterów fitness, pozwolił zdobyć fachową wiedzę i wyjątkowe umiejętności. Przez lata prowadząc zajęcia w największych trójmiejskich klubach fitness, Sylwia dała się poznać, jako profesjonalny i wymagający instruktor. Od blisko 12 lat związana z gdańskim klubem fitness Akademos.

Dzisiaj koncentruje się na pracy trenera personalnego, skupiając całą uwagę na uczestniku zajęć. Przychodząc na lekcje do Sylwii nauczysz się dbać o swoje ciało i psychikę. Na lekcjach odnajdziesz wszystkie sfery osobowości: fizyczną, psychiczną, motoryczną i emocjonalną.

Dobrze jest czuć po lekcji u Sylwii pozytywne zmęczenie i jednocześnie niedosyt…
bo niezaspokojone pragnienie trzyma nas przy życiu...
i jest motywacją do dalszej pracy…

„Cały urok w tym, aby z pasji stracić głowę.” – SylwiaTrener Personalny – Instruktor Fitness
4 KYU Karate Shotokan Jarosław Mayer, Członek zespołu Tańca Sportowego Trio-Fit, Zwyciężczyni wielu maratonów fitness, Dyplomowana masażystka - pierwszy i drugi stopień Szkoła dr Jaremiego Sciepurko

Szkolenia i uprawnienie Fitness:
Professional Fitness Step,Step Dance,Master Step,
PFI Aerobic, TBC, BS, ABT,PFI Aero-Box,PFI Cycling,Instruktor Body Mind,Yoga Pierwszy Stopień,Body Step o stopień wyżej-MegaFitness Equipment,PFI Body & Stretching,PFI Pilates Basic,Nike Dance Master Class,Nike Body Jam,PFI Stretching Plus,PFI Fit Ball,PFI Easy Ball,PFI Tubing Gym Instructor,PFI Mama Plus,PFI Zdrowy Kręgosłup,PFI Functional Training,Power Dumbell,Uczestniczka wielu warsztatów i konwencji fitness,"Harmonia” i "Energia" - Szkoła Open Mind,Health & Fitness Idea "Choreography Body & Soul” Profi Fitness School.

Kontakt: tel. +48 509 284 888, sylwia-borzyszkowska@wp.plRenata Gogolewska
Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
ul. Startowa 30, 80-461 Gdańsk

Ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku. Od 1995r., prowadzę prywatną praktykę stomatologiczną w Gdańsku Zaspie przy ulicy Startowej 30. Jestem specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej i II stopnia ze stomatologii zachowawczej.Od początku mojej praktyki stomatologicznej, szczególną uwagę zwracałam na kompleksowe podejście do leczenia, jakość wykonanych zabiegów, używane materiały oraz komfort dla pacjenta. Oferuję bezbolesne leczenie, nowoczesną stomatologię, zawsze najwyższej jakości materiały renomowanych firm. Plan leczenia jest zawsze dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Szczególnym moim zainteresowaniem jest stomatologia kosmetyczna w pełnym zakresie oraz endodoncja-leczenie kanałowe zębów przy użyciu mikroskopu endodontycznego.

Wszelkie kursy i szkolenia, w których uczestniczyłam, opanowanie nowych technologii w stomatologii, najnowszej generacji sprzęt, pozwalają na otoczenie Państwa profesjonalną opieką dentystyczną.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego gabinetu.

Kontakt: tel. 58 761 79 38, strona www.gogolewska.pl
 
Oblicz swoje BMI
 
 
Oblicz
 
 
 
 
 

 
 
All rights reserved by chudnijcudnie.pl 2015